• Ogrzewanie podczerwienią
  • Ogrzewanie podczerwienią
  • Ogrzewanie podczerwienią

O nas

Maxtherm to producent wysokiej jakości ogrzewania z kamienia naturalnego. W swojej ofercie mamy promienniki marmurowe oraz granitowe. Jesteśmy firmą działającą równolegle na rynku niemieckim i polskim od 2009 roku.

Nasze produkty są wykonane z najlepszych materiałów, z dbałością o każdy szczegół. Elementy grzewcze posiadają certyfikaty VDE i CE, co jest gwarancją bezpieczeństwa oraz jakości. Współpracujemy również z doskonałym kamieniarzem, świetnym fachowcem i wielkim znawcą marmurów oraz granitów. W produkcji grzejników sięgamy po najlepsze wzorce i najnowsze technologie. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, które dadzą użytkownikom naszego ogrzewania jeszcze więcej korzyści i satysfakcji.

Produkty firmy Maxtherm to ogrzewanie elektryczne z najwyższej półki, nie tylko ekologiczne, ale również energooszczędne i estetyczne. Dbamy o komfort  naszych klientów i staramy się jak najlepiej dostosować przygotowaną ofertę do ich oczekiwań. Nie muszą Państwo nam wierzyć na słowo - proponujemy darmową wycenę i konsultację w ciągu 24 godzin (więcej na ten temat w zakładce "wycena").

Wycena ogrzewania

Ogrzewanie kamienne

Kontakt e-mail

Copyright © 2013 Neone MAXTHERM - Ogrzewanie Marmurowe | ul. Syrokomli 2, 44-300 Wodzisław Śl. tel. 32-750-58-36 kom. 503-876-774 email: